Hírlevél feliratkozás

Aktuális állásajánlataink

Dolgozzon nálunk, legyen részese kreatív mindennapjainknak!

Várna utcai Raktáráruházunk művész részlegére
raktáros-eladó munkakörbe keresünk munkatársat
8 órás munkaidőre (8.00-16.00), hosszútávra, azonnali kezdéssel!
Jó kommunikációs képességű, precíz, gyors felfogású,
munkájára igényes kollégát keresünk.
Elvárás: művésztechnikák, termékek minimum alapfokú ismerete
Feladatok: komissiózás, áru átvétele, pakolása (kamionról is),
vevők kiszolgálása szakszerűen
📎Jelentkezéseket várjuk erre az email címre:
ugyfelszolgalat@artexport.hu

JELENLEG BETÖLTVE!
Pénztáros munkatársat keresünk 8 órás munkaidőre (hétköznap 8-16 óráig)
Várna utcai Raktáráruházunkba!

(Viszonteladókat is kiszolgálunk, nagy az áruforgalom!)
Előny:
- kereskedelmi tapasztalat
- kreatív- vagy művésztermékek ismerete
- jó problémamegoldó képesség